• 1.jpg
  • 3.jpg
  • 6.jpg

Nasz zespół

Zespół pracowników "LOKOMOTYWY" składa się z kompetentnych, zaangażowanych i doświadczonych profesjonalistów, dla których wykonywany zawód jest jednocześnie pasją. 

 

Ewa Olszak - psycholog, instruktor ceramiki, właściciel Centrum Wspomagania Rozwoju Dzieci i Młodzieży "LOKOMOTYWA”  

Jestem psychologiem z 18-letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Ukończyłam Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalizuję się w diagnozie i terapii problemów rozwojowych, edukacyjnych i wychowawczych. Posiadam przygotowanie do pracy z małymi dziećmi wymagającymi wsparcia rozwoju. Interesuję się metodami psychologicznymi wspomagającymi możliwości poznawcze człowieka oraz jego możliwości samorozwoju. Posiadam przygotowanie do prowadzenia terapii ręki u dzieci z trudnościami manualnymi i grafomotorycznymi. Jestem instruktorem ceramiki. Od 16 lat prowadzę warsztaty ceramiczne dla dzieci i dorosłych w tym osób niepełnosprawnych.

W „LOKOMOTYWIE” zajmuję się diagnozą i terapią psychologiczną, udzielam konsultacji psychologicznych oraz prowadzę trening pamięci i uwagi, trening umiejętności społecznych, terapię psychomotoryczną, terapię ręki oraz warsztaty ceramiczne.

 

Milena Dzieleńska – pedagog, plastyk, terapeuta

Absolwentka:

- Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, Wydział Nauk Społecznych i Sztuki – kierunek pedagogika, specjalność animacja społeczno-kulturalna,

- Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Olsztynie.

W „LOKOMOTYWIE” prowadzi zajęcia adaptacyjne do przedszkola, zajęcia metodą Gruszczyk-Kolczyńskiej i Zielińskiej, terapię ręki oraz warsztaty plastyczne dla przedszkolaków.

  

Kurs rysunku architektonicznego